Skaitmeninis protezavimas, skaitmeninės šypsenos dizainas – RB&PP

Skaitmeninis protezavimas, skaitmeninės šypsenos dizainas

Šiuolaikinė medicina yra neatsiejama nuo skaitmeninių technologijų. Modernios technologijos puikiai pasitarnauja ir odontologijoje.

Šiuolaikinė medicina yra neatsiejama nuo skaitmeninių technologijų. Modernios technologijos puikiai pasitarnauja ir odontologijoje. Pavyzdžiui, padeda itin kokybiškai ir patogiai atlikti dantų protezavimą. Klinikoje atliekame skaitmeninį CAD/CAM protezavimą CEREC sistema tam, kad galėtume tiksliau suplanuoti gydymą, pagaminti tikslias, estetiškas ir ilgaamžes dantų restauracijas – užklotus, vainikus, laminates ir kt. Skaitmeninio protezavimo įrangą sudaro: 3D lazerinis skeneris, dizaino ir gamybos dalis.

Image

Skaitmeninio protezavimo etapai

  1. Skaitmeninis dantų skenavimas. Įprasto protezavimo metu, atliekama pacientams ypač nemaloni procedūra: dantų atspaudai nuimami naudojant atspaudinę masę, kuria užpildoma paciento burna. Atliekant skaitmeninį protezavimą, pykinimo ir kitų nemalonių pojūčių išvengiama, nes nenaudojamos jokios atspaudinės masės („košės“). Burnos ertmė nuskenuojama paprastai ir greitai – intraoraliniu skeneriu. Šis nedidelis prietaisas suteikia ne tik komfortą pacientui, bet ir galimybę iškart matyti trimatį vaizdą kompiuterio ekrane ir pradėti gydymą.
  2. Dantų anatomijos modeliavimas. Gavus trimatį vaizdą, laboratorijoje atkuriama dantų anatomija, pagaminant bemetalės keramikos ruošinį. Dantų formą parenka dantų gamybos specialistas.
  3. Pagaminamos individualios restauracijos. Sluoksnis po sluoksnio išgaunama danties struktūra, forma bei atkuriama funkcija.

Privalumai

  • Tikslumas
  • Greitis
  • Komfortas
  • Retesni vizitai
  • Kokybė
  • Estetika

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.