Pasimatuok šypseną – RB&PP

Pasimatuok šypseną

Dantų estetika šiandienos pasaulyje ne mažiau svarbi už jų sveikatą. Dėl šios priežasties vis daugiau pacientų renkasi estetines odontologijos procedūras, kurių dėka sukuriama ypač patraukli ir balta šypsena.

Dantų estetika šiandienos pasaulyje ne mažiau svarbi už jų sveikatą. Dėl šios priežasties vis daugiau pacientų renkasi estetines odontologijos procedūras, kurių dėka sukuriama ypač patraukli ir balta šypsena.

Puikiai suprantame, kad viena vienintelė ideali šypsena tiesiog neegzistuoja. Tai, kas nepriekaištingai dera vienam mūsų pacientui, nebūtinai tinka kitam. Ideali šypsena yra tik ta, kuri tobulai atitinka Jūsų veido harmoniją ir individualius poreikius.

Savo pacientams suteikiame išskirtinę galimybę – RBPP klinikoje savo svajonių šypseną galite pasimatuoti! Čia į pagalbą pasitelkiamas skaitmeninis šypsenos dizainas – procedūra, kuri leidžia skaitmeniniu būdu jums suplanuoti ateities šypseną, ją pagaminti, pasimatuoti ir panešioti įsivertinti. Šios inovatyvios technologijos dėka tiksliai žinosite, kaip atrodysite su savo naująja šypsena po estetinio dantų atkūrimo.

Šypsenos planavimas skaitmeniniu būdu

179 €

1. Fotografavimas
2. Šypsenos dizainas skaitmeniniu būdu, pasirinkimų pateikimas
image

Šypsenos pasimatavimas ant realių dantų (Mockup)

389 €

1. Prieš
image
2. Šypsenos pasimatavimas
image
3. Dantų laminatės (Po)
image
Image

Kokiems pacientams skirta?

Netinkama dantų priežiūra, žalingi įpročiai ir kiti veiksniai lemia nemalonius dantų pokyčius: jie dėvisi, kinta jų spalva, dyla paviršius, keičiasi dantų forma, žemėja sąkandis. Visus šiuos iššūkius galima įveikti pasitelkus estetinį dantų protezavimą ar kitas dantų restauracijas.

Skaitmeninis šypsenos dizainas yra idealus sprendimas tiems, kurie siekia geriausios estetikos ir tikslumo. Juk estetinės restauracijos tarnaus ilgus metus, todėl turi atitikti visus Jūsų lūkesčius ir atrodyti nepriekaištingai!

Procedūros eiga

  • Pirmojo susitikimo metu aptariami paciento norai, lūkesčiai, 3D skeneriu skenuojamas jo dantų vaizdas, padaroma veido nuotrauka.
  • Analizė. Kruopščiai vertinami ir analizuojami unikalūs paciento bruožai: veido forma, akių proporcija ir kt.
  • Modelio gamyba. Pagal šiuos duomenis dantų technikų laboratorijoje 3D spausdintuvu atspausdinamas būsimos šypsenos modelis.
  • Šypsenos pasimatavimas. Sekančio vizito metu pacientas gauna išskirtinai jam pritaikytus šypsenos modelius, kuriuos gali užsidėti ir įvertinti jų patogumą, išvaizdą bei kitus niuansus. Negana to, kompiuterio ekrane sukuriamas prieš/po nuotraukų palyginimas. Tokiu būdu pacientas išsirenka jam tinkamiausią estetinį sprendimą.

Skaitmeninės šypsenos privalumai

  • Padeda suprasti, apie kokią šypseną svajojate
  • Viskas atliekama be skausmo
  • Galima taikyti korekcijas dar nepradėjus estetinės procedūros
  • Šypsena kuriama preciziškai tiksliai, atsižvelgiant į individualius veido bruožus
  • Garantuojama harmoninga šypsena
  • Užtikrinamas maksimalus estetinis rezultatas

Šiuolaikinės technologijos leidžia pacientams jaustis užtikrintiems dėl galutinio gydymo rezultato. Jį pamatyti, įvertinti ir koreguoti galite iš anksto!

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.