Nematomos dantų tiesinimo kapos – RB&PP

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Netinkamai išsidėstę dantys ar netaisyklingas sąkandis – daugelio žmonių problema.

Netinkamai išsidėstę dantys ar netaisyklingas sąkandis – daugelio žmonių problema. Dėl šypsenos defektų kompleksuojantys asmenys prisipažįsta, kad atsiduria užburtame rate: svajoja apie šypsenos pokyčius, tačiau gydymas breketais neatrodo tinkamas sprendimas, dėl neestetiškos jų išvaizdos. RBPP klinika siūlo išeitį – revoliucinį dantų tiesinimą be breketų.

Image

Nematomos kapos – kas tai?

Namatomos „Ordoline“ kapos yra šiuolaikinė ortodontinė technika, sukurta estetiką ir patogumą vertinantiems asmenims. Kapų pagalba pasiekiami tokie patys rezultatai kaip ir breketais, skiriasi tik gydymo procesas. Kapos nėra fiksuojamos ant dantų – prireikus, pacientas jas gali išsiimti. Ši inovatyvi sistema neapsunkina paciento kasdienybės: plonos, elastingos ir skaidrios kapos švelniai priglunda prie dantų, todėl jų nesijaučia ir nesimato.

Šis unikalus ortodontinis gydymas tinkamas bet kokio amžiaus pacientams, turintiems nuolatinius dantis ir norintiems išspręsti tokius defektus kaip tarpas tarp dantų, dantų susigrūdimai, ne vietoje išdygę dantys, netaisyklingas sąkandis ir kt. Dantys spaudžiami švelnia jėga, nesukeliant skausmo, kol dantų lankas tampa taisyklingas, o sąkandis – harmoningas.

Gydymo kapomis eiga

Jeigu Jus domina dantų tiesinimas kapomis, pirmiausia reikėtų apsilankyti konsultacijoje pas gydytoją. Pirmojo vizito metu gydytojas apžiūrės Jūsų dantų bei sąkandžio būklę ir informuos, ar Jūsų atveju kapos yra tinkamos.

Gydymo planas parengiamas pagal skaitmeninius paciento dantų lankų atspaudus, kurie nuimami intraoraliniu skeneriu. Šio nedidelio prietaiso antgalyje yra kameros, todėl 3D burnos ertmės vaizdas matomas kompiuterio ekrane. Gavęs itin aukštos raiškos vaizdą, gydytojas gali detaliai planuoti gydymą, numatant net menkiausius dantų poslinkius nuo gydymo pradžios iki pat pabaigos. Dantų pokyčius ir net galutinį rezultatą kompiuterio ekrane galės pamatyti ir pacientas.

Prieš pradedant ortodontinį gydymą, atliekami pasiruošiamieji darbai, t. y. dantų gydymas, profesionali burnos higiena, tam tikrais atvejais – vieno ar kelių dantų šalinimas (dažniausiai protinių), siekiant sukurti papildomos vietos. Tuomet galima pradėti nešioti kapas, kurias individualiai kiekvienam pacientui pagamina dantų technikai. Kiekviena kapa pagaminama numatant dantų padėties pasikeitimus, o jų skaičius priklauso nuo situacijos sudėtingumo. Pacientas savarankiškai kapas keičia paeiliui taip, kaip nurodė gydytojas (maždaug kas dvi savaites). Ortodontas gydymo laikotarpiu kas kelis mėnesius paskirs kontrolinius vizitus, kurių tikslas – įsitikinti, kad gydymas vyksta pagal parengtą planą. Paeiliui keičiamos kapos švelnia jėga stumia dantis, kol šypsena tampa harmoninga.

Kapų privalumai

  • Nepastebimos ant dantų
  • Galima išsiimti
  • Paprastai, gydymas trunka trumpiau
  • Retesni vizitai pas ortodontą
  • Patogu išsivalyti dantis
  • Geriau prognozuojami rezultatai
  • Nesukelia alergijų

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.