Pacientams iš užsienio – RB&PP

Pacientams iš užsienio

Gyvenate užsienyje, bet norite odontologines procedūras atlikti Lietuvoje? Mūsų klinikoje Jūs galite tai padaryti.

Gyvenate užsienyje, bet norite odontologines procedūras atlikti Lietuvoje? Mūsų klinikoje Jūs galite tai padaryti. Suteikiame palankias sąlygas užsienyje gyvenantiems pacientams, kad sveika burnos ertme ir patrauklia šypsena galėtų džiaugtis kiekvienas. Norime atkreipti dėmesį, kad gydantis dantis Lietuvoje, Jums nereikės viso gydymo laikotarpio praleisti Lietuvoje. Procedūros suplanuojamas atsižvelgiant į numatomo buvimo Lietuvoje trukmę.

Image

Kaip tai vyksta?

  • Yra galimybė su gydytoju pasikonsultuoti nuotoliniu būdu (Skype, Viber).
  • Atsižvelgdami į tai, kad pacientas gyvena užsienyje, sudarome palankų gydymo grafiką.
  • Gydymo planas. Preliminarų gydymo planą galima parengti ir nuotoliniu būdu, pagal paciento atsiųstą informaciją. Apsilankius pas gydytoją, planas pakoreguojamas (esant poreikiui) ir patvirtinamas.
  • I gydymo etapas (chirurgija). Užsienyje gyvenančių pacientų patogumui, gydymas skaidomas į 2 etapus. Pirmas etapas apima reikalingas chirurgines procedūras, pvz.: kaulo priauginimą, implantų įsriegimą ar kt.

II gydymo etapas (protezavimas). Antrasis gydymo etapas skirtas protezavimo darbams, kurie gali būti atliekami po chirurginių procedūrų praėjus 2–6 mėnesiams. Gydymo metu nuimami dantų atspaudai, pagal kuriuos dantų technikai pagamina nuolatinius protezus. Protezavimas yra galutinis gydymo etapas, trunkantis iki 3 savaičių.

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.