28 dantų atkūrimas – RB&PP

28 dantų atkūrimas

28 dantų atkūrimas visiškai atkuria burnos ertmės funkcijas, sugrąžina estetišką, spindinčią šypseną, jaunatviškesnę išvaizdą ir pasitikėjimą savimi.

Dėl nudilusių, nuskilusių, įskilusių, pakeitusių spalvą dantų kenčia ne tik mūsų šypsenos estetika, bet ir kramtymo funkcija. Laiku neatkurti dantys gali nulemti apatinio žandikaulio sąnario sutrikimus, dėl nekokybiškai sukramtomo maisto – pasireikšti virškinimo problemos. 28 dantų atkūrimas visiškai atkuria burnos ertmės funkcijas, sugrąžina estetišką, spindinčią šypseną, jaunatviškesnę išvaizdą ir pasitikėjimą savimi.

Pasitelkus šiuolaikines gydymo metodikas (protezavimą vainikėliais, mikroprotezais, laminatėmis, prireikus – ir dantų implantaciją), atkuriami nudilę dantų paviršiai, nuskilę, įskilę ar nusidėvėję bei prarasti dantys. Tai – kompleksiškas projektas, kurį įgyvendina įvairių sričių odontologijos specialistų komanda (implantuojantis gydytojas, protezuojantis gydytojas, gydytojas odontologas).

Image

Kokiems pacientams skirta?

28 dantų atkūrimas rekomenduojamas dėl netinkamos mitybos, žalingų įpročių ar kitų priežasčių nudilus, nuskilus ar įskilus daugelio ar visų dantų paviršiams, pasikeitus jų spalvai, pablogėjus estetiniam vaizdui ir kramtymo funkcijai, pasireiškus žandikaulio sąnario sutrikimams, esant netaisyklingam sąkandžiui. 28 dantų atkūrimas – greitas ir efektyvus būdas, norintiems džiaugtis gražiais dantimis ir jaustis komfortiškai.

Procedūros eiga

 • Konsultacija ir gydymo planas. 28 dantų atkūrimas, kaip ir kiekvienas profesionalus odontologinis gydymas, pradedamas nuo konsultacijos ir tikslaus paciento burnos ertmės ištyrimo. Identifikavus esamas problemas, įvertinus dantų defektus bei nusidėvėjimo laipsnį, aplink dantis esančių audinių būklę, išklausius paciento poreikius bei lūkesčius, sudaromas ir pacientui pristatomas detalus gydymo planas.
 • Dantų paruošimas. 28 dantų atkūrimas atliekamas tausojant paciento dantis – siekiama išsaugoti kuo daugiau natūralių danties audinių, todėl jie šlifuojami minimaliai arba visai nešlifuojami.
 • Šypsenos pasimatavimas. Pacientui pageidaujant, gali būti parengiamas būsimos šypsenos projektas – pagal nuskenuotus paciento dantis profesionalūs dantų technikai pagamina laikinus dantų modelius. Juos pacientas gali pasimatuoti, įvertinti būsimų dantų estetinį vaizdą, sąkandžio komfortą ir nuspręsti, ar būsimas vaizdas bei pojūtis yra tokie, kokių tikimasi. Prireikus, atliekamos korekcijos.
 • Nuolatinių restauracijų gamyba. Įsitikinus, kad būsimi dantys atitinka paciento lūkesčius, dantų technikai laboratorijoje pagamina laminates, įklotus, užklotus ar kitas reikiamas keramines restauracijas. Keraminės restauracijos yra pralaidžios šviesai, jų savybės – artimos natūralių dantų savybėms, todėl keraminėmis restauracijomis atkurti dantys atrodo itin natūraliai.
 • Dantų atkūrimas. Pagamintos restauracijos kruopščiai pricementuojamos prie dantų, taip sukuriant naują šypseną ir sugrąžinant dantų funkcijas. Tinkamai prižiūrint atkurtus dantis, jie džiugins ilgus metus.

28 dantų atkūrimo medodo privalumai

 • Galimybė pasimatuoti būsimus dantis ir užsitikrinti lūkesčius atitinkančią šypseną bei pojūtį;
 • Sklandus gydymas nuo pradžios iki pabaigos;
 • Ypatingai natūraliai atrodantys dantys ir maksimalus komfortas;
 • Ilgaamžis atkūrimo būdas;
 • Bėgant metams, nenusidėvi – nekeičia spalvos ir blizgesio;
 • Atkurtų dantų priežiūra nesiskiria nuo natūralių dantų.

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.