Veido ovalo korekcija – RB&PP

Veido ovalo korekcija

Taisyklingas veido ovalas įkūniją taip trokštamą simetriją, grožį ir harmoniją.

Taisyklingas veido ovalas įkūniją taip trokštamą simetriją, grožį ir harmoniją.

Deja, nepriekaištingais veido kontūrais gamta apdovanoja ne visus. Be to, laikui bėgant, net patys taisyklingiausi mūsų bruožai keičiasi: suglemba oda, pakinta žandikaulio linija, o su ja ir veido forma. Gera žinia ta, kad atsisveikinti su šiais netobulumais galite vos per vieną vizitą!

Veido ovalo korekcija be operacijos

Prakalbus apie veido linijų korekciją, daugelis pirmiausia pagalvoja apie chirurginius pjūvius, siūles, ilgą gijimo laikotarpį… Modernių inovacijų dėka, tokios intervencijos tikrai neprireiks!

 • Mezoterapija – gydomasis ir estetinis metodas, kai negiliai po oda mikrodūriais suleidžiamas veikliųjų medžiagų „kokteilis“ (fermentai, aminorūgštys, antioksidantai ir kt.). Taip maitinama oda, gerinama jos būklė, kuriamas simetriškas veido ovalas.
 • Hialurono rūgšties užpildai– beskausmė ir greita procedūra, kurios metu į paviršinius ir giliuosius odos sluoksnius suleidžiama negyvulinės kilmės hialurono rūgštis. Tokiu būdu koreguojami nelygumai, užpildomos sritys, stokojančios apimties ir formuojamas taisyklingas veido ovalas.

Patekusios į odą, šios medžiagos:

 • Jaunina odą, suteikia jai „šviežumo“ efektą
 • Gerina odos tonusą
 • Skatina ląstelių regeneraciją
 • Aktyvina natūralaus hialurono gamybą organizme
 • Koreguoja, užpildo, sulygina veido kontūrus
 • Suteikia taisyklingą ir harmoningą formą

Pirmasis procedūros rezultatas – „pailsėjusi“, elastingesnė veido oda, taisyklingas veido ovalas.

Antrasis – pastebimai pagerėjusi vidinė savijauta ir drąsa būti savimi!

Maksimalus saugumas

Jūsų grožis – profesionalų rankose. Ypatingą dėmesį skiriame pacientų komfortui ir saugumui. RB&PP klinikoje Jumis rūpinsis patyrę veido estetikos specialistai, kasdien įgyvendinantys pasaulines naujoves, sukaupę ilgametę patirtį. Puikiai išmanome žmogaus veido anatomiją, organizmo funkcijas ir visas estetinių injekcijų subtilybes, todėl saugiai, be skausmo pakoreguosime Jūsų netenkinančias detales ir pasirūpinsime, kad laiko pėdsakai taptų gerokai mažiau pastebimi.

Svarbu žinoti:

 • Efektą pastebėsite itin greitai – veido ovalo pokyčiai fiksuojami iš karto po procedūros. Tiesa, pasirinkus mezoterapiją, prireiks kelių vizitų.
 • Viskas atliekama išties nesudėtingai – procedūra praeis be skausmo, o užtruksite trumpiau nei 40 minučių!
 • RB&PP specialistai dirba tik su aukštos kokybės, pasaulinio pripažinimo sulaukusia hialurono rūgštimi, todėl išgaunami itin natūralūs, estetiški ir ilgalaikiai rezultatai.

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.