Lūpų raukšlių korekcija – RB&PP

Lūpų raukšlių korekcija

Laikas tiek duoda, tiek atima. Deja, ne visos jo dovanos yra džiugios. Daugelis pastebime, kad su amžiumi oda aplink lūpas keičiasi: atsiranda mimikos ir senatvinių raukšlių, nusvyra kampučiai, lūpos netenka buvusios formos…

Yra ir gera žinia: norint ilgam atsisveikinti su šiais netobulumais, chirurginės intervencijos tikrai neprireiks. Siūlome šiuolaikinę, mažiau komplikuotą ir greitesnę išeitį – mažai invazyvias estetines procedūras!

Raukšles aplink lūpas be operacijos koreguoja:

  • Botulino toksinas – į zoną virš viršutinės lūpos suleidžiamos veikliosios medžiagos efektyviai atpalaiduoja raumenis, tad raukšlės negilėja ir tampa beveik nematomos.
  • Hialurono rūgštis – hialurono injekcijos efektyviai kovoja net su giliomis raukšlėmis, grąžina odai elastingumą ir atitolina senėjimo procesus. Hialuronas natūraliai randamas ir žmogaus organizme, todėl tokia injekcija nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų.

Patekusios į odą, šios medžiagos suteikia džiuginančius rezultatus: minimalizuoja raukšles, grąžina sveiką, švytinčią išvaizdą, o tau – didina pasitikėjimą savimi.

Maksimalus saugumas

Mūsų prioritetas – Jūsų komfortas ir saugumas, todėl raukšlių korekcijos mūsų klinikoje atliekamos naudojant aukštos kokybės medžiagas. Negana to, procedūrų metu skausmo nejausite: prieš injekcijas oda bus patepama anesteziniu geliu, o esant reikalui atliekama regioninė nejautra.

Darni mūsų komanda pasirūpins, kad procedūra praeitų greitai, o Jūs ilgai džiaugtumėtės pastebimai atjaunėjusia išvaizda!

Svarbu žinoti:

  • Procedūros trukmė – 15-30 min., o rezultatai išlieka iki 18 mėnesių.
  • Lūpų raukšlių korekcijas atlieka tik profesionalai, todėl pasiekiami itin kokybiški rezultatai.
  • RB&PP klinikoje injekcijoms pasitelkiamos tik aukščiausios kokybės, ES sertifikuotos medžiagos.

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.