Lūpų raukšlių korekcija

Laikas tiek duoda, tiek atima. Deja, ne visos jo dovanos yra džiugios. Daugelis pastebime, kad su amžiumi oda aplink lūpas keičiasi: atsiranda mimikos ir senatvinių raukšlių, nusvyra kampučiai, lūpos netenka buvusios formos…

Yra ir gera žinia: norint ilgam atsisveikinti su šiais netobulumais, chirurginės intervencijos tikrai neprireiks. Siūlome šiuolaikinę, mažiau komplikuotą ir greitesnę išeitį – mažai invazyvias estetines procedūras!

Raukšles aplink lūpas be operacijos koreguoja:

  • Botulino toksinas – į zoną virš viršutinės lūpos suleidžiamos veikliosios medžiagos efektyviai atpalaiduoja raumenis, tad raukšlės negilėja ir tampa beveik nematomos.
  • Hialurono rūgštis – hialurono injekcijos efektyviai kovoja net su giliomis raukšlėmis, grąžina odai elastingumą ir atitolina senėjimo procesus. Hialuronas natūraliai randamas ir žmogaus organizme, todėl tokia injekcija nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų.

Patekusios į odą, šios medžiagos suteikia džiuginančius rezultatus: minimalizuoja raukšles, grąžina sveiką, švytinčią išvaizdą, o tau – didina pasitikėjimą savimi.

Maksimalus saugumas

Mūsų prioritetas – Jūsų komfortas ir saugumas, todėl raukšlių korekcijos mūsų klinikoje atliekamos naudojant aukštos kokybės medžiagas. Negana to, procedūrų metu skausmo nejausite: prieš injekcijas oda bus patepama anesteziniu geliu, o esant reikalui atliekama regioninė nejautra.

Darni mūsų komanda pasirūpins, kad procedūra praeitų greitai, o Jūs ilgai džiaugtumėtės pastebimai atjaunėjusia išvaizda!

Svarbu žinoti:

  • Procedūros trukmė – 15-30 min., o rezultatai išlieka iki 18 mėnesių.
  • Lūpų raukšlių korekcijas atlieka tik profesionalai, todėl pasiekiami itin kokybiški rezultatai.
  • RB&PP klinikoje injekcijoms pasitelkiamos tik aukščiausios kokybės, ES sertifikuotos medžiagos.

RBPP klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis MOKILIZINGAS Mokilizingas sąlygomis. Skaityti daugiau.

Rekomenduojami gydytojai

+

Odontologas, dantų implantacija, veido estetika

+

Veido estetika ir žandikaulių chirurgė