Paakių raukšlių korekcija – RB&PP

Paakių raukšlių korekcija

Akys – mūsų kūno veidrodis, per kurį komunikuojame su pasauliu, spinduliuojame vidinį grožį ir pasitikėjimą. Deja, bėgant metams, šioms savybėms atsiskleisti ima trukdyti zona aplink akis: kamuoja raukšlelės, sumažėjęs odos stangrumas, maišeliai po akimis. Tai pažįstama ir Jums? Galime padėti!

Paakių raukšlių korekcija be operacijos

Norint džiaugtis jaunatviška išvaizda ir gera savijauta, plastikos chirurgo peilis tikrai nebūtinas. Siūlome rinktis šiuolaikinius metodus, leidžiančius pastebimai pagražinti paakių odą be sudėtingos intervencijos:

  • Botulino toksinas – tai itin populiarus, klasikinis metodas. Botulinas atpalaiduoja raumenis ir sušvelnina ar visai panaikina raukšles. Botulino injekcijų rezultatas paakių srityje matomas 8 mėnesius ir ilgiau.
  • Mezoterapija – Naujas, inovatyvus metodas. Taikant mezoterapiją, plonytėmis adatėlėmis į paakių sritį suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos peptidai, kurie ne tik jaunina, bet ir maitina, drėkina, nuramina tiek paviršinius, tiek giliuosius odos sluoksnius, aktyvina kolageno gamybą. Tokiu būdu efektas išlieka itin ilgai. Tiesa, pasirinkus šią terapiją, prireiks kelių procedūrų kurso, kartojamo kas 2 savaites.
  • Hialurono rūgštis – ši medžiaga kosmetologų, dermatologų itin vertinama dėl savo sudėties ir gerųjų savybių. Tai – itin natūralus sprendimas, mat hialuronas yra randamas ir žmogaus organizme. Hialurono rūgštis suleidžiama į paakių sritį užpildo įdubusius paakius, jaunina odą, padeda panaikinti tamsius ratilus po akimis. Puikus estetinis rezultatas pastebimas pusmetį ir ilgiau.

Maksimalus saugumas

Oda paakių zonoje yra itin jautri, o raukšlelės sunkiausiai pasiduoda korekcijoms, todėl norint spręsti šios srities problemas, svarbu kreiptis į patyrusius veido estetikos specialistus. Klinikos RB&PP komanda yra būtent tokia. Mūsų prioritetas – pacientų saugumas, todėl naudojame tik ES sertifikuotas, patikimas medžiagas. Tokiu būdu sukuriame ilgai išliekantį, natūraliai atrodantį ir kokybišką rezultatą.

Svarbu žinoti:

  • Procedūra yra nesudėtinga ir trunka iki pusvalandžio.
  • Pokyčiai veide pastebimi kone iš karto!
  • Galėsite tęsti įprastus darbus bei veiklas tą pačią dieną po procedūros.
  • Mūsų sukurti estetiniai rezultatai Jus džiugins ilgai.

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.