Tarpuakio (pykčio) raukšlių korekcija – RB&PP

Tarpuakio (pykčio) raukšlių korekcija

„Pykčio“ raukšlės formuojasi srityje tarp akių bei antakių. Tai – vertikalios mimikos raukšlės, atsirandančios toli gražu ne vien dėl neigiamų emocijų. Jas sukelti gali ir dažnas kaktos raukymas dėl prasto regėjimo ar nuovargio.

„Pykčio“ raukšlės formuojasi srityje tarp akių bei antakių. Tai – vertikalios mimikos raukšlės, atsirandančios toli gražu ne vien dėl neigiamų emocijų. Jas sukelti gali ir dažnas kaktos raukymas dėl prasto regėjimo ar nuovargio.

Nesvarbu, kas suformavo šias raukšles, aišku viena: susitaikyti su šiuo netobulumu tikrai nebūtina!

Pykčio raukšlių korekcija be operacijos

Chirurginis odos patempimas – tikrai ne vienintelė išeitis. Norintiems greito rezultato, nerimaujantiems dėl sudėtingo gijimo laikotarpio, turime inovatyvų sprendimą – mažai invazyvias estetines injekcijas.

  • Botulino toksinas – vienas populiariausių estetinės dermatologijos pasirinkimų. Botulino toksino injekcijos tiesiogiai veikia raumenis, juos atpalaiduodamos ir blokuodamos nervinius impulsus. Taip išlyginamos raukšlės, išvengiama stipraus raumenų susitraukimo ir tolimesnio raukšlių formavimosi.
  • Hialurono rūgštis – negyvulinės kilmės hialurono užpildai puikiai tinka šioms mimikos raukšlėms koreguoti. Koncentruotos hialurono injekcijos iš vidaus išpildo ir išlygina net gilias raukšles ir aktyvina natūralaus hialurono gamybą organizme.

Patekusios į odos sluoksnius, šios priemonės:

  • Išlygina odą
  • Pastebimai atjaunina
  • Užkerta kelią raukšlių formavimuisi
  • Sukuria ypač natūralų, estetišką efektą

Pirmasis procedūros efektas – išlygintos pykčio raukšlės, pajaunėję ir harmoningesni veido bruožai.

Antrasis – aukšta savivertė ir puikios emocijos!

Maksimalus saugumas

Pasirinkę estetines procedūras mūsų klinikoje, galite būti užtikrinti dėl savo saugumo ir komforto. Jūsų grožiu rūpinasi solidžią patirtį turintys profesionalai, puikiai išmanantys procedūros subtilybes. Mūsų komandos įgūdžių ir kokybiškų priemonių dėka jau netrukus galėsite džiaugtis akivaizdžiai pajaunėjusia oda be jokio diskomforto!

Verta žinoti:

  • Taikant botulino toksino arba hialurono rūgšties injekcijas, greitai ir be skausmo pasiekiamas rezultatas, kurį matysite 8 mėnesius ir ilgiau.
  • Pilnas efektas bus matomas jau po 2-3 dienų.
  • RB&PP klinikoje naudojamos tik patikimos, ES sertifikuotos medžiagos, todėl suteikiamas maksimalus ir saugus estetinis rezultatas.

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable.