IPRF Kraujo plazmos procedūros – RB&PP

IPRF Kraujo plazmos procedūros

Manoma, kad spuogai, tai paauglių problema. Bet kodėl dėl spuogų dažnai kenčia subrendusios moterys? Ar yra būdas kartą ir visam laikui išsigydyti nuo spuogų?

i-PRF plazmos injekcijos – efektyvus jaunatvinių spuogų gydymas

i-PRF – gyvenimas be spuogų!

Manoma, kad spuogai, tai paauglių problema. Bet kodėl dėl spuogų dažnai kenčia subrendusios moterys? Ar yra būdas kartą ir visam laikui išsigydyti nuo spuogų?

i-PRF plazmos panaudojimas problemą keičia iš esmės. Remdamiesi savo praktika neabejojame, kad šiai dienai tai pažangiausias aknės gydymo metodas.

i-PRF – kas tai

Iš esmės i-PRF procedūra tai plazmo-liftingo procedūros variantas. Skirtumas tame, kad  i-PRF kraujo frakcija išgaunama be antikoagulianto panaudojimo, centrifuguojant kraują švelnesniu režimu.

Trumpesnis kraujo atskyrimo ciklas, vykdomas mažesniu centrifugavimo greičiu, leidžia i-PRF plazmos frakcijoje „išlaikyti“ sąlyginai didesnį  imunokompetentinių ląstelių, atsakingų už vietinio uždegimo proceso reguliavimą odoje, kiekį.

Spuogas – tai plauko riebalinių liaukų infekcija.

Būtent plauko folikulo riebalinių liaukų uždegimas ir sudaro ligos vystymosi morfologinį pagrindą.

Procedūra su i-PRF plazma ypatingai rekomenduojama giluminių, lėtai „bręstančių“ spuogų gydymui, kurie veide palieka randų.

Yra ir kitų indikacijų i-PRF procedūros atlikimui.

Image

Indikacijos i-prf plazmos panaudojimui:

  • Plaukų stiprinimas.
  • Nuplikimo gydymas.
  • Veido odos maitinimas ir drėkinimas (biorevitalizacija), nuglebimo profilaktika (antrinis liftingas).

Visos minėtos procedūros atliekamos panaudojant autologinę (paties paciento) plazmą.  Be abejonės yra nemažai skirtumų ir kiekvienos iš minėtų procedūrų panaudojimo ypatumų.

Suprasti kiekvienos procedūros ypatumus ir pasirinkti tinkamiausią Jums padės gydytojas konsultacijos metu, kuri yra būtina.

Kitos rekomenduojamos klinikos paslaugos

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.