Dantų laminatės

Pacientai pas odontologą apsilanko ne tik dėl burnos ertmės ligų, bet dažnai ir dėl to, kad yra nepatenkinti dantų išvaizda. Viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų – tai dantų restauravimas laminatėmis. Dantų laminatės yra ant dantų paviršiaus dengiamos plonos keraminės ar porceliano plokštelės, skirtos sukurti estetišką, natūralių dantų vaizdą. Protezuojant dantis laminatėmis, nesudėtingai pašalinami dantų defektai: restauruojami nudilę, sutrumpėję dantys, patobulinama dantų spalva, forma, paviršiaus tekstūra ar kt.

Kokiems pacientams skirta?

Netinkama mityba, žalingi įpročiai ir kiti veiksniai lemia dantų nusidėvėjimą: kinta jų spalva, dyla paviršius, žemėja sąkandis ir kt. Šias problemas galima nesudėtingai išspręsti, atliekant estetinį dantų protezavimą laminatėmis. Jomis galima koreguoti net dantų formą, padėtį, pašalinti tarpus tarp dantų ir vizualiai pakoreguoti dantų lanką (jeigu pacientas nepageidauja ortodontinio gydymo). Norintiems per trumpą laiką pagražinti savo dantis – tai yra nepakeičiamas sprendimas.

Procedūros eiga

  • Konsultacija ir gydymo planas. Estetinis protezavimas laminatėmis, kaip ir kiekvienas kokybiškas odontologinis gydymas, pradedamas nuo išsamios konsultacijos ir paciento ištyrimo. Konsultacijos metu išsiaiškinami paciento poreikiai, numatoma būsimų dantų forma, spalva, medžiaga.
  • Dantų paruošimas. Tam tikrais atvejais, prieš tvirtinant laminates, gali prireikti šiek tiek apšlifuoti dantų paviršių (0,3-0,5 mm). Tuomet galima nuimti dantų atspaudus ir pradėti laminačių gamybą.
  • Laikinos laminatės. Pirmiausia, pagaminamos laikinos laminatės, kad pacientas galėtų gyvai pamatyti, kaip jos atrodys ir nuspręsti, ar būsimas vaizdas jį tenkina. Tiek laikinas, tiek nuolatines keramines ar porcelianines laminates pagamina profesionalūs dantų technikai.
  • Nuolatinės laminatės. Dantų technikų laboratorijoje kiekviena laminatė gaminama individualiai. Jei koreguojami ne visi dantys, laminačių atspalvis idealiai derinamas prie kitų dantų, kad šypsena atrodytų natūraliai. Nuolatines laminates odontologas kruopščiai pricementuoja prie dantų paviršiaus. Padengdamos dantų paviršių, laminatės sukuria naujos šypsenos vaizdą. Estetiška ir natūrali dantų išvaizda tarnauja ilgus metus.

Dantų laminačių privalumai

  • Ilgaamžės
  • Nekeičia spalvos ir blizgesio
  • Rezultatai – vos per 1-2 savaites
  • Natūralus efektas
  • Galima pasirinkti norimą spalvą ir formą
  • Įprasta priežiūra

RBPP klinikoje paslaugas galite įsigyti ypač geromis MOKILIZINGAS Mokilizingas sąlygomis. Skaityti daugiau.

Rekomenduojami gydytojai

+

Odontologas, dantų implantacija, veido estetika

+

Odontologas, endodontija ir estetinis protezavimas