Apie kliniką

Rasos Babičenko ir Povilo Puskunigio klinika teikia chirurginės odontologijos ir veido estetikos paslaugas nuo 2009-ųjų. Iš pradžių dirbę centrinėje Klaipėdos dalyje, 2016-aisiais persikėlė į Šiaurinę.

Kliniką Povilas ir Rasa įkūrė uždarame Luizės namų kieme. Pastatą supa erdvūs laukai, šalia mėlynuoja tvenkinys, kurį itin mėgsta migruojantys paukščiai.

Pravėrus klinikos duris, atsiveria jaukumu užpildytas interjeras, pasitinka malonus ir paslaugus personalas.

Nuo pat klinikos gyvavimo pradžios iki dabar dirba gyd. Povilas Puskunigis, kuris specializuojasi odontologijos ir implantlogijos srityse ir gyd. Rasa Babičenko – žinoma burnos veido ir žandikaulių chirurgė, specializuojasi veido estetikos srityje. Šiek tiek vėliau prisijungęs gyd. Žilvinas Svipas, specializuojasi odontologijos, estetinio ir funkcinio protezavimo bei endodontologijos srityse.

Veido estetikos specialistai atlieka veido plastikos procedūras remiantis nechirurgine – injekcine metodika. Visiškai nekenkiant organizmui, sumažinamos pacientų mimikos raukšlės, atjauninama oda. Pacientai gali džiaugtis kur kas lygesne ir stangresne oda, veido ir kaklo srityse.

Klinikoje dirba savo darbą puikiai išmanantys, pripažinti ir rekomenduojami gydytojai. Naudojama tik patikimos medžiagos, perkamos iš oficialių medicinos priemonių tiekėjų. Kadangi klinikos viena iš specializacijų – dantų implantacija, sriegiami geriausių pasaulio gamintojų implantai, pasižymintys itin geru prigijimu.

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.

Taip pat daug dėmesio skiriama pacientams, kurių situacijos reikalauja visos burnos ertmės reabilitacijos. Ne vien dėl estetinių, bet ir dėl funkcinių problemų, atstatant natūraliai ir nepriekaištingai atrodančią šypseną.

Jūsų sveikatos gerinimas – mūsų rūpestis.

Puiki savijauta – didžiausia laimė.

Pacientės dienoraštis. „Jos 3-iasis apsilankymas klinikoje“

Rytas. Birželis.
Šiaurės prospektu šiandien važiuoju ramiai – nusimato puiki diena! O ir pasukti reiks netrukus, link Luizės namų. Tai tokia patogi ir rami vieta. Mėgstu ją dėl puikaus susisiekimo, erdvios automobilių parkavimo aikštelės, prekybos centro, bet labiausiai – nes čia įsikūrusi klinika, kuria pasitikiu.
Entuziastingai žingsniuoju link RB&PP klinikos, įsikūrusios pirmame namo aukšte.

Čia kvepia išskirtine atmosfera, nuspalvinta estetikos ir medžio natomis.
Tik po minutėlės pajutau, jog laukimas pasipildė dar viena nata: kvapnios arbatos aromatas ir artėjantis malonus balsas. Taip, žinau… šiandien atvykau anksčiau nei turėjau. Juk geras rytas turi prasidėti anksti!

Štai, prasivėrė durys. Švelnus kvietimas. Jaučiu, kaip tai tardamas Jis šypsosi. Aš ir vėl ateinu, nes pasitikiu.
Pro vitrininius langus matyti rasota pieva. Tylus gydytojų šmirenimas, švelnūs prisilietimai ir klausimas „Kaip man sekasi“, nuneša kažkur į gilias mintis. Belieka užsimerkti ir atsipalaiduoti.

Ačiū už laiką, skirtą Man.

Mūsų klinikos galerija