Apie kliniką – RB&PP

Apie kliniką

Rasos Babičenko ir Povilo Puskunigio klinika teikia chirurginės odontologijos ir veido estetikos paslaugas nuo 2009-ųjų. Iš pradžių dirbę centrinėje Klaipėdos dalyje, 2016-aisiais persikėlė į Šiaurinę.

Kliniką Povilas ir Rasa įkūrė uždarame Luizės namų kieme. Pastatą supa erdvūs laukai, šalia mėlynuoja tvenkinys, kurį itin mėgsta migruojantys paukščiai.

image

Pravėrus klinikos duris, atsiveria jaukumu užpildytas interjeras, pasitinka malonus ir paslaugus personalas.

Nuo pat klinikos gyvavimo pradžios iki dabar dirba gyd. Povilas Puskunigis, kuris specializuojasi odontologijos ir implantlogijos srityse ir gyd. Rasa Babičenko – žinoma burnos veido ir žandikaulių chirurgė, specializuojasi veido estetikos srityje. Šiek tiek vėliau prisijungęs gyd. Žilvinas Svipas, specializuojasi odontologijos, estetinio ir funkcinio protezavimo bei endodontologijos srityse.

Video screen

Veido estetikos specialistai atlieka veido plastikos procedūras remiantis nechirurgine – injekcine metodika. Visiškai nekenkiant organizmui, sumažinamos pacientų mimikos raukšlės, atjauninama oda. Pacientai gali džiaugtis kur kas lygesne ir stangresne oda, veido ir kaklo srityse.

Klinikoje dirba savo darbą puikiai išmanantys, pripažinti ir rekomenduojami gydytojai. Naudojama tik patikimos medžiagos, perkamos iš oficialių medicinos priemonių tiekėjų. Kadangi klinikos viena iš specializacijų – dantų implantacija, sriegiami geriausių pasaulio gamintojų implantai, pasižymintys itin geru prigijimu.

RB&PP klinika specializuojasi burnos chirurgijoje ir injekcinėje veido plastikoje. Šios sritys reikalauja itin didelio tikslumo ir kruopštumo, ką galima pasiekti tik su patyrusiais gydytojais. Mūsų darbe turi būti griežtas laiko ir fizinio tikslumo santykis.

Taip pat daug dėmesio skiriama pacientams, kurių situacijos reikalauja visos burnos ertmės reabilitacijos. Ne vien dėl estetinių, bet ir dėl funkcinių problemų, atstatant natūraliai ir nepriekaištingai atrodančią šypseną.

Pagyros klinikai – ne atsitiktinės

Mikroskopinis tikslumas, operatyvūs sprendimai ir viską vainikuojantys puikūs rezultatai – taip apibūdinčiau RB&PP. Pagyros, kurias susižeria ši klinika yra ilgamečio atsidavusių gydytojų darbo ir atsakingo požiūrio į pacientus vaisius. Ši klinika verta kiekvieno pagiriamojo žodžio, kaip ir kiekvienas pacientas vertas geriausio gydymo bei dėmesio, skirto tik Jam.

Klinika nukelia į ateitį

Pasirodo, moderni odontologija laukia ne ateityje, o dabar, ir visai čia pat – RB&PP klinikoje Klaipėdoje, kur dantų gydymas neturi nieko bendro su nemaloniomis emocijomis. Akivaizdu, kad gydymas paremtas etiškais ir profesionaliais sprendimais. Profesionalumas jaučiamas nuo pirmo iki paskutinio žingsnio, o svarbiausia – ir už klinikos ribų, kai pasiektais rezultatais galima džiaugtis ne vienerius metus.

Vos vienas vizitas, bet ne vienas pokytis

Pagaliau mano veidas transliuoja ne rūpestį ir nuovargį, o pozityvias emocijas. Emocijas, kurios skatina pokyčius, kviečia naujiems potyriams, programuoja sėkmei. Ačiū už galimybę noriai dirsčioti į veidrodį, o kai reikia… lengvai pamiršti apie kelis metus pase.

Pavergė keli kertiniai dalykai

RB&PP klinika pelnė mano lojalumą dėl kelių priežasčių. Dėl neginčijamo gydytojų profesionalumo, apie kurį vis primena mano nauja šypsena. Dėl gydytojų darbo kultūros, kuri nepalieka abejonėje ir sukuria saugumo jausmą. Dėl modernių gydymo metodų, kurie odontologinio gydymo kokybę nukėlė į aukštesnį lygmenį.