Odontologijos paslaugos

Dantims, kuriuos reikia atstatyti, taikomos dantų protezavimo procedūros su bemetale ar cirkonio keramika. Tai yra individualiai dantų technikų gaminamos restauracijos, kurias parenka gydytojas. Venyrai, vainikėliai ir tiltiniai protezai ant dantų arba implantų. Atstatomi ne tik funkciją, bet ir estetinį vaizdą praradę dantys. Keramikos spalva parenkama specialiai pagal paciento dantų spalvą, o atliekant visos burnos reabilitacija spalva galima rinktis. Protezavimo rezultatas – nematomas skirtumas tarp natūralaus ir dirbtinio danties.

Geriausias prarasto danties su šaknimi atstatymo būdas – danties implantacija. Mes bendradarbiaujame su patikimais dantų implantų gamintojais, kurių implantai sukurti taip, kad kaskart, atliekant procedūrą, būtų taikomas minimaliai invazyvus gydymas. Patikimi implantai užtikrina greitą jo prigijimą.

Terapinis ir estetinis gydymas taikomas siekiant atstatyti pažeistą danties struktūrą bei atkurti estetinį vaizdą. Estetiniam plombavimui taikomos kompozicinės plombos, pagamintos patikimose Japonijos, JAV ir Vokietijos gamyklose.

Estetinis dantų plombavimas – juvelyrinio kruopštumo reikalaujantis darbas. Danties audiniai sluoksnis po sluoksnio preciziškai tiksliai atkuriami.

Dantų šaknyse yra kanalai. Juose yra nervai, kraujagyslės ir limfagyslės.

Pirmasis kanalų gydymo etapas – chemomechaninis kanalų paruošimas. Antrasis etapas – plombavimas. Dantų kanalų gydymui pasitelkiamas specialus endodontologijai pritaikytas mikroskopas.

Nuolatos kraujuojančios dantenos dažnai išprovokuoja periodonto uždegimą. Dantenos pradeda trauktis, galimas net dantų netekimas. Aplink dantis esančių audinių gydymas ir ligų profilaktika vadinama periodontologija.
Dantų recesijos atsiranda dėl uždegimų ir traumų. Pirmasis požymis – dantų kraujavimas ir dantenos atsitraukimas – dantis atrodo ilgesnis.

Burnos chirurgija – tai plati odontologijos sritis, kuri apima dantų, liežuvio, burnos gleivinės, seilių liaukų, žandikaulių, sinusų patologijų ar navikų diagnostiką ir chirurginį gydymą. Burnos chirurgija – taip pat vienas svarbiausių etapų dantų implantacijos procese: dantų šalinimas, žandikaulio kaulo priauginimas ir kita.

Higienos procedūra atliekama ultragarsu pašalinant dantų akmenis, nupoliruojant ir išlyginant danties paviršių. Kartais visų akmenų ir nešvarumų vienos procedūros metu pašalinti neįmanoma, dėl to ji kartojama. Tam, kad pacientas jaustųsi komfortabiliau, procedūros metu gali būti taikoma nejautra.

Patologinį dantų dilimą dažniausiai sukelia dantų erozija ir bruksizmas (griežimas dantimis). Dažniausiai bruksizmas slopinamas su specialiomis nakties kapomis. Jeigu dantys ypač nudilę, siekiant atstatyti sąkandį, atliekamas dantų protezavimas, atkuriant nusidėvėjusį aukštį. Taip pat, siekiant sumažinti kramtomųjų raumenų jėgą, taikomas gydymas botulino toksnu.

Higienos procedūra yra reguliari dantų akmenų ir apnašų šalinimo procedūra, kartojama kelis kartus per metus. Atliekama ultragarsu pašalinant dantų akmenis, nupoliruojant ir išlyginant danties paviršių. Kartais visų akmenų ir nešvarumų vienos procedūros metu pašalinti neįmanoma, dėl to ji kartojama. Tam, kad pacientas jaustųsi komfortabiliau, procedūros metu gali būti taikoma nejautra. Taip pat šios procedūros metu yra nuvalomas emalis sodos pagalba. Jeigu rezultatai netenkina ir emalis yra patamsėjęs galima taikyti saugias balinimo procedūras, kurios nekenkia emaliui ir nesukelia dantų jautrumo.

Savo pacientams siūlome vos pastebimą dantų tiesinimo būdą be breketų. Tai labai inovatyvus gydymo būdas, kuri šiandien neretai renkasi suaugusieji. Plonos, skaidrios ir beveik nematomos burnoje kapos, kurias keičiant kas 2 savaites, dantys yra veikiami švelnia jėga ir pamažu išsilygina. Pagrindinis šio gydymo metodo pranašumas yra tai, kad nešiojant kapas galima nesidrovėti šypsotis, valgio metu jas reikia išsiimti ir galima valgyti kaip esat įpratę.