Odontologijos paslaugos

Terapinis ir estetinis gydymas taikomas siekiant atstatyti pažeistą danties struktūrą bei atkurti estetinį vaizdą. Estetiniam plombavimui taikomos kompozicinės plombos, pagamintos patikimose Japonijos, JAV ir Vokietijos gamyklose.

Estetinis dantų plombavimas – juvelyrinio kruopštumo reikalaujantis darbas. Danties audiniai sluoksnis po sluoksnio preciziškai tiksliai atkuriami.

Dantų šaknyse yra kanalai. Juose yra neuronai, kraujagyslės ir limfagyslės.

Pirmasis kanalų gydymo etapas – chemomechaninis kanalų paruošimas. Antrasis etapas – plombavimas. Dantų kanalų gydymui pasitelkiamas specialus Leica mikroskopas ir rentgenas.

Dantims, kuriuos reikia atstatyti, taikome protezavimo procedūras su bemetale, cirkonio ir metalo keramika: vainikėliai ir tiltiniai protezai ant danties arba implanto. Keramikos spalva parenkama specialiai pagal paciento dantų spalvą. Protezavimo rezultatas – nematomas skirtumas tarp natūralaus ir dirbtinio danties.

Geriausias prarasto danties su šaknimi atstatymo būdas – danties implantacija. Mes bendradarbiaujame su šveicarų implantų gamintojais Straumann® ir JAV gamintojais Megagen®. Šie implantai sukurti taip, kad kaskart, atliekant procedūrą, būtų taikomas minimaliai invazyvus gydymas. Patikimi implantai užtikrina greitą jo prigyjimą.

Higienos procedūra atliekama ultragarsu pašalinant dantų akmenis, nupoliruojant ir išlyginant danties paviršių. Kartais visų akmenų ir nešvarumų vienos procedūros metu pašalinti neįmanoma, dėl to ji kartojama. Tam, kad pacientas jaustųsi komfortabiliau, procedūros metu gali būti taikoma nejautra.

Patologinį dantų dilimą dažniausiai sukelia dantų erozija ir bruksizmas (griežimas dantimis). Dažniausiai bruksizmas slopinamas su specialiomis nakties kapomis. Jeigu dantys ypač nudilę, siekiant atstatyti sąkandį, atliekamas dantų karūnėlių atkūrimas.

Nuolatos kraujuojančios dantenos dažnai išprovokuoja periodonto uždegimą; dantenos pradeda trauktis, galimas net dantų netekimas. Aplink dantis esančių audinių gydymas ir ligų profilaktika vadinama periodontologija.
Dantų recesijos atsiranda dėl uždegimų ir traumų. Pirmasis požymis – danties jautrumas ir dantenos atsitraukimas – dantis atrodo ilgesnis. Recesijas svarbu padengti, išvengiant danties gedimo ir periodontito.

Burnos chirurgija – tai plati odontologijos sritis, kuri apima dantų, liežuvio, burnos gleivinės, seilių liaukų, žandikaulių, sinusų patologijų ar navikų diagnostiką ir chirurginį gydymą. Burnos chirurgija – taip pat vienas svarbiausių etapų dantų implantacijos procese: dantų šalinimas, žandikaulio kaulo priauginimas ir kt.

Klinikoje atliekamas dantų balinimas lazeriu, lempa ar kitais saugiais prietaisais ir sistemomis. Labai populiarus ir saugus būdas – dantų balinimas kapomis. Taip pat atliekame endodontologinį negyvų dantų balinimą.

Savo pacientams siūlome vos pastebimą dantų tiesinimo būdą be breketų. Tai dantų tiesinimas kapomis. Kapos – plonos, skaidrios ir beveik nematomos. Jas keičiant kas 2 savaites, dantys yra veikiami švelnia jėga ir pamažu lyginasi.