GYD. RASA BABIČENKO

GYD. RASA BABIČENKO

Veido estetika ir žandikaulių chirurgė

Baigė Kauno medicinos institutą, stomatologijos fakultetą. Atliko internatūrą Kauno medicinos akademinių klinikų, chirurginės stomatologijos skyriuje. Baigusi internatūrą 11 metų dirbo Kauno medicinos akademinių klinikų veido ir žandikaulių chirurgijos skyriuje chirurge. Taip pat dirbo ir akademinį darbą su studentais Kauno medicinos akademijos chirurginės stomatologijos katedroje. 1993 metais 3 mėnesius stažavosi Danijoje, Arhus universitetinės ligoninės burnos, veido ir žandikaulių chirurgijos klinikoje. 1996 metais 6 mėnesius Danijos Arhus universitete toje pačioje klinikoje stažavosi ir dalyvavo dantų implantologijos ir veido kaulų rekonstrukcinės chirurgijos tyrimų projektuose.

Nuo 1999 metų dirba Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Nuolatos tobulinasi dantų implantacijos ir žandikaulių rekonstrukcinės chirurgijos srityje teoriniuose ir praktikiniuse kursuose Europoje ir JAV. Yra Europos ir pasulio burnos – veido ir žandikaulių chirurgijos asociacijos narė. „International Team of Implantology“ (ITI, tarptautinė implantologų komanda) narė.

Odontologų rūmų narė, klaipėdos apskrities medicinos pažangos asociacijos narė. Lietuvos implantologų draugijos narė. Lietuvos veido ir žandikaaulių chirurgų draugijos narė. Baltijos osteointegracijos akademijos narė specialistė.